www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

İhßar ßöLümü
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] «

YazarMesaj
Gamze[LİF]
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
Gamze[LİF]

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Lakap : yok :D

вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Empty
MesajKonu: вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] «   вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 6:55 pm

Bir duygunun esiri aklım sadece delicesine yaşamak var seni seninle..
вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde
sen gözlerimdeki hayal bakışlarımdaki tutarsızlık sen gecem sen gündüzüm gibisin
bir yolun başındaki kararsızlığım başlamak istediğim
ama bir o kadar da korktuğum bir yol..
seni istiyorum geceler boyu karşımda korkmadan dokunmak için sana
içimdeki yangınların ötesinde sarılmak hiç bırakmamacasına

git!! git artık sen bana çok gibisin.
kahvemin kokusuna sinme.
aynada seni görmek istemiyorum.
sesini de al git başımdan.
gecelerde seni istemiyorum.
Yok hayırr gitmee...gidersen yıkılır bu gönül seni ister.
sarhoş bir edayla bakarken başkalarına.
yoo gitme herşeyim senin olsun sen bende kal lütfen.
beni bırakırsan paramparça olur dünyam..
kurduğum sırça köşk yıkılır hayallerimle birlikte.
ama hayır git.
.git ki sana alışmışlığım son bulsun
.artık kokunu burnumda hissetmek ve bununla yaşamak istemiyorum.
aldığım havaya seni sığdırmakвυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « yediğim ekmeğe sen gibi bakmak istemiyorum.
Al anılarını da çek git benden.
Git----me gitme. gidersen yok bedenim ben yokum canımda can gibisinвυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] « senin gitmen benim yok olmam demek.
GİTME BEDELİ NEYSE BEN YİNE ÖDERİM!!!..

вυ нαтαиιиdα вεdεLi ωαя кε$кε sεиLε вιтмεsεчdi [ ! ] «
1 sayfadaki 1 sayfası