www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Nickler çok güzell. Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Nickler çok güzell. Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Nickler çok güzell.

3 posters
YazarMesaj
zafer_yalcin50
Operator
Operator
zafer_yalcin50

Erkek Mesaj Sayısı : 3578
Lakap : ßoşver

Nickler çok güzell. Empty
MesajKonu: Nickler çok güzell.   Nickler çok güzell. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:53 pm

Yüregimde Ku$lar havalandı Karların Dü$tügü yere , Sen gitme geL , Yagan Kar oL beyaz Dü$lerime...

Sevgiyi gostereceksin benim gibi, Soylemek yetmez.Gozlerinde olacak soylemek yetmez.Sevgi herşeydir, kalbe hapsedilmez. Seveceksin benim gibi ama buna senin yureğin yetmez ...

Beni unut diye haber göndermişsin önce bir düşün hatırlamaya değermisin?

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir...

Sensizliğin acısını sen nerden bileceksinki sen hiç sensiz kalmadınki

""_Yaşamı anlamaya başladığın andır durabilmek ayak üstünde... Sorun bu zaten ... Başkasıyla olmak, başkasının olmak değil. Kendi başına başkasıyla, başkasıyla kendin olmak..._""

Bir destan yazar gibi gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice..!

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Kül olmuş ateş yanar mı?Buz tutmuş su akar mı?Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum. Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum...

bazen susmak enbüyük silahdır bazende konuşmak. sus ki vurulmayasın, konuş ki vuran sen olasın

ask bir tiyatro dediler,herkese laik bir rol verdiler en zoru bana nasipmis,önce sev sonra unut dediler.ben ise rolumu yapamadim,sevdim ama unutamadim....!!??

Göz göze gelme gözlerimle, o gözler bana bir şeyler söylüyor. Bakışlarını kaçırsanda benden, o gözler beni sevdiğini söylüyor..

Sevilmek için illa güzel mi olmalı? Çirkinin gönlü güzele düşmez mi? Ağlamak için illa yaşmı akmalı gözler gülerken kalp ağlamaz mı? Gülü koparmak için illa dalından mı koparmalı? Gonca dalında solmaz mı? Öldürmek için illa silah mı olmalı gözler silah bakışlar kurşun olmaz mı?.

yanlıs yapmam,özür dilemem,gidene dur demem giden gitmiştir gittiği günde bitmiştir

kahramanlıgın ölçütü kaç kişiyi kurtardığınız mıdır?yoksa karşılıksız düşündüğünüz her insan için bir kahramanmısınızdır?.

- Seni düsünürken ya bir tebessüm yapisiyor yüregimden yüzüme , ya gözlerim dayanamiyor ölümcül hasretine baktigim hersey
jamara54
Banned !!!
Banned !!!
jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Nickler çok güzell.   Nickler çok güzell. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:56 pm

çok saol
ilker741852963
Deneme Mod
Deneme Mod
ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Nickler çok güzell.   Nickler çok güzell. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:58 am

teşekkurler

Nickler çok güzell.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok güzell..
» Nickler... 5 ...
» Nickler......