www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
msn nickleri___nick Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

İhßar ßöLümü
msn nickleri___nick Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

msn nickleri___nick

3 posters
YazarMesaj
jamara54
Banned !!!
Banned !!!
jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
Lakap : BaFRaLi

msn nickleri___nick Empty
MesajKonu: msn nickleri___nick   msn nickleri___nick Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:13 pm

iltifat nickleri

sevgilinize iltifat ile msnde haykırmak istedğiniz yardımınaza koşacak msn nickleri ;) bu nickleri bilgisayarınıza not edin çok lazım olacak bu sözler ;)

iLtifat Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem, Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun.

Sarı Saçların Güneşin ışıgıyla Birleşince Saf Altın GibiSin AŞkım Güzel Gözlerinle Bana Bakınca Hayata Başlıyorum O Anda... aşk nickleri

Seni iLk Gördüğümde Hayattan Zevk Almayı öğrendim, Elini Tutunca Kalbimin Atışını Hissettim Sözlerinle Gülmeyi öğrendim Aşkım!

Sen Bir Erkeğin isteyipte Elde Edemediği Varlıksın! Sen Yalan Dünyaya Gönderilmiş Tek Gerçeğimsin Aşkım. süper nickler

Sevgiyi Seninle Öğrenirken Aşık Oldum Güzel Yüzüne Seninle Aşkı Öğrenirken Sensiz Kalmaktan Korktum güLüm...

Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

Yüzünü Dönme Bana Ne OLur Dünyam Cehennem oLur, Yüzüme güL Ne OLur Senssiz hayat Bana Haram OLur GüL YüzLüm...

Saçlarının Kokusuna Alıştım Bebeğim Sen Benim CennetimSin Ancak Bundan Sonra Sen Benim Cehennemim oLursun bunu Unutma Gülüm ...

Bir Bakışınla Bu kalbim Atmaya Başladı Sözlerinle Yürümeye Başladım Gülüşünle Yalan Dünyamı Aydınlattın Aşkım Seni Çok Seviyorum.

Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum...

Seninle Yaşlanmak tek ideaLim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim... iltifat için msn nickleri
Senin iç Güzelliğin yeter Bu yalan Dünyadaki polyanacı Sevgilere Aşkım, içinin güzelliği Yüzüne Vurmuş Ay Yüzlüm benim...

Şanlı bir soyun evlatları için türkiye nickler ve sözleri
Osmanlı torunlarına yakışacak sözler.
biraz komik birazda futbol karışımı sözlerde arada var;)

Dünya Duydu Sesimizi Türk Bu Durmaz Geri!

Türkiyenin Sesini Duysun Bütün Dünya Geliyoruz Kupa Bizim Avrupa Turunda!

Ne Çek Cumhuriyeti Ne isviçre dayanır Bize Sıra Sende Hırvatistan Sana Futbol öğretmeye!

Avrupa Duysun Sesimizi Türkiye Geliyor Çekilin geri, A miLLi Futbol Takımımız Geliyor Avrupa Futbol Görüyor.!!!

Sıra Sende Almanya Geliyoruz 11 Futbol DehasıyLa Nihat Tuncay Arda Açıl Avrupa Sıra Almanyada!

Seninle Güldük Seninle Ağladık Şimdi Seninle iLerliyoruz Zirveye Türkiyem!!!

Nihat Attı GoLLeri Hamit Yaptı Asistleri 11 Dev Adam geliyor Dünya Duy Sesimizi!

Fatih terimle Çıktık Yola Avrupada Aldık Mola Şimdi Sesimizi Duysun Bütün Dünya, Türkiye Geliyor Artık Bizde Kupa...

80 milyon Arkanda Bu Can feda Sana Volkan Arda Nihat Tuncaya Bucan Feda!
msn nickleri
Türkiye Bu Benzemez Başka Takıma 11 Futbolcumuz yeter Turnuvadaki takımLara!!!

Dünya Futbolu Bizden Öğrensin Pes Etmek Yok Türkiyem Sen Bizim heşeyimizsin!

Beyaz Kırmızı rengimiz, Avrupayı Titretiriz, Dünya Takımları Bizi Örnek Alsın, Taraftarımızla Dünyayı Sileriz!
nickler

Futbolsa Futbol var Bizde 11 Futbolcumuzla Gideriz Finale, ne Hakem Durdurur Bizi Ne rakibimiz, Biz TürkiyeLiyiz!!!

iSveçLiLerLe Antreman yaptık Çeklerle ıSındık HırvatLarLa Hazırlık maçı yaptık Almanya iLe Futbola Başlıyoruz :) komik nickler

αηмα ѕαкıη ѕєη∂єη вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

ѕαкıη αякαηα вαкмα кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..

"ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..

çσктαη υzαкℓαşтıм вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

“ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz.”
msn nickleri
вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα тαηıмαуα вιя ѕααт αηℓαмαуα вιя güη ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz....

нαнα ραмυктαη ρяєηѕєѕмι σℓυя σℓυм ρяєηѕєѕ ∂є∂ιğιη тαş gιвι σℓυя
renkli nickler
вι αηℓαмαℓıк zєкαм ναя∂ı...αηℓα∂ıм...αηℓαмαz σℓαу∂ıм...

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

ஐ๑ forumdas.net Biz Bir Aileyizஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•sizden gelen nickler
Gamze[LİF]
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
Gamze[LİF]

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Lakap : yok :D

MesajKonu: Geri: msn nickleri___nick   msn nickleri___nick Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:12 pm

iide bu msn bölümünde olmalıydı sanırsam :D
pretty_lady
Fan Team
Fan Team
pretty_lady

Kadın Mesaj Sayısı : 139
Lakap : asi meleq

MesajKonu: Geri: msn nickleri___nick   msn nickleri___nick Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:14 pm

bencede :D

msn nickleri___nick
1 sayfadaki 1 sayfası