www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Ceza - Killa (ft KillaHakan)

+3
ChatLaq_Ben
HaTiC333
SiwaStyLee
7 posters
YazarMesaj
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
Lakap : Manyaqq

Ceza - Killa (ft KillaHakan) Empty
MesajKonu: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 6:03 pm

Yaşam şartları zor bunu bir daha demek isterim sabır kerim tamam ama koçum nereye kadar derim. Gözlerim ıslanmaz benim aort kolum damardan. Ayılamazsın şamardan bak bu rapler damardan. Geride sattı makina çıkar sessiz katına iyide buraya ineğim yoksa taa ananın çatına. Bak bu gözler kanlı etraf sis dumanlı kimdir bunu dokuyan KiLLa Babadır okuyan. Bak bu Rapler hep core hep sor hector. Bak bu Rapler başka tektir aynı zector tek sor hep yor hep core yep sor kızma bana şefim ama peşimde inspector. Şimdi bakın takın kaptan çıkmayın sakın yakın bol bol suluyorsun ama abartmadan sönsün solmasın biricik bitanem bahçemdeki gülüm. Yanlış anlama beni ama benim kargadır bülbülüm.

Nakarat

Killa Yine geldi.
Killa başa bela.
Killa hadi bastır vazgeçilmez azdır killa tarih yazdır.

Şılın Şlak Yine Killa beat Eder dum dum Killa Killa dumm dumm şilin şlak zum zum Bizde Fikir top top Rapim tatlı bom bom kombi lodos like teknik alayınız zombi.36 sayfa bu tayfa tafya alayımız rafya KREUZBERG CİTY Mafya gelin hadi dağılın votka ve makarni zakati hadi gözümün önünde vur be Fatih elim azım kanlı Balık bedeni canlı canlı canlı gözüme bakar delikanlı bom bom hadi karşımda durma öyle pom kom bom bom düşünce böyle ses çıkar hadi bom bom. A yine Killaa Geldi KiLLa Yine Geldi Kopyacıları tam Kalbinden Deldi üzerinizden geçek hiphop suyundan içen genç kalır bu tayfa bizim dumancıklarda tütün.

Nakarat

Killa Yine geldi.
Killa başa bela.

Killa Boşuna mı Killa? Killa Adı üzerinde Takmaz göz yaşına bakmaz bekler uyu yom sansın Kekler Tek tek sıra sıkma inceden gelsin çıralar size gelir Killa'lar Yıkılır duvar Killa'lar Ben burdayım uyur bunu herkese duyur hadi gelin İskender söyle Killa Şiddetli Oldu Kimi zaman Bazen Gülde Diken ciğerlerin elimde lan as kurt diye s*ken Hemde Çok zor zor zor pekte çok kor kor bil bak dondurmaya nasıl uzandı dilin hadi şimdi gönlün olsun bak bu raple dolsun tıpa tıp kafanı yorma ben yakarıp zıplatıp zıplatıp zıplat hadi hep beraber bam bam hep beraber yam yam kemiğine kadar ham ham yaparım yaparım ben kafama göre gider bildiğim yola saparım

Nakarat

Killa Yine geldi.
Killa başa bela.
https://firatcologlu.forum.st
HaTiC333
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
HaTiC333

Kadın Mesaj Sayısı : 444
Lakap : manyak :)

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:01 pm

paylaşımm için teşekkürler
ChatLaq_Ben
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
ChatLaq_Ben

Kadın Mesaj Sayısı : 218
Lakap : αηqєℓ

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:03 pm

tesekkürLer !!
http://www.forumra.net
ilker741852963
Deneme Mod
Deneme Mod
ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 1:37 pm

sağol
jamara54
Banned !!!
Banned !!!
jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 1:40 pm

saol
Bihter**
Daimi Üye
Daimi Üye
Bihter**

Kadın Mesaj Sayısı : 97
Lakap : esmer bomba

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:11 pm

ikisinede bayılıyorm tşk..
pretty_lady
Fan Team
Fan Team
pretty_lady

Kadın Mesaj Sayısı : 139
Lakap : asi meleq

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:30 pm

tesekkürLer !!
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
Lakap : Manyaqq

MesajKonu: Geri: Ceza - Killa (ft KillaHakan)   Ceza - Killa (ft KillaHakan) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:32 pm

öd
https://firatcologlu.forum.st

Ceza - Killa (ft KillaHakan)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Acı Biber
» Ceza - Holocaust
» Ceza - Alaturka Çeşmesi