www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Dj Akman - Diskoda Eğlence

5 posters
YazarMesaj
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
Lakap : Manyaqq

Dj Akman - Diskoda Eğlence Empty
MesajKonu: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 6:19 pm

yov takılalım dedik bu gece arabada müzik son sesle diskoya gidelim dedik.bastık son gaz disko onune aman allah'ım uzun bir sıra beklemekte pardon görevli abi alıver bizi içeri anlarsın ya dj akman fiyevli her neyse girdik içeri felaket bir ortam dj akman remixi son sesle kızlar felaket sallıyor
erkekler yavaş y sokuluyor votka yudumladık kafa yavaş yavaş geliyor yerine rakı yokmu dedim barmene verdi bir şişe elime içtik bu gece dellecesine kafalar döndü birden bire çekil dedim dj ye ben çaldıkça ortam değişti milleti sıcaklık bastı herkez içip delicesine oynadı

x2
Sallayın kalçaları sağdan sola kızlar erkekler hadi eller havaya

kalçalar değiyor yere kızlar bağırıyor the akman the akman diye ben çaldıkça millet kudurmakta yer yerinden oynuyor disko sahibi bile yerinde duramıyor kalcasını felaket sallıyor bu gece bizim gecemiz oturdu kaltı taşla fiyevli yerine kızlar akın etti birden bire imza resim hepsi var bizde rakılar doldu bardaklar boşaldı bizim kafa oynadı dedim kalk oynayalım adamım etrafımda 5-6 manita kalçalar değiyor sağdan sola bizim kafa durmuyor dönüyor delicesine

x2

hihahaha
https://firatcologlu.forum.st
HaTiC333
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
HaTiC333

Kadın Mesaj Sayısı : 444
Lakap : manyak :)

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:23 pm

paylaşımm için teşekkürler
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:51 pm

sende sağoL
ChatLaq_Ben
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
ChatLaq_Ben

Kadın Mesaj Sayısı : 218
Lakap : αηqєℓ

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:53 pm

tsk !!
http://www.forumra.net
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:54 pm

sağol yorm için :)
ChatLaq_Ben
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
ChatLaq_Ben

Kadın Mesaj Sayısı : 218
Lakap : αηqєℓ

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 9:55 pm

:)
http://www.forumra.net
ilker741852963
Deneme Mod
Deneme Mod
ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 2:08 pm

cok sagol
jamara54
Banned !!!
Banned !!!
jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 2:15 pm

saol
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Diskoda Eğlence   Dj Akman - Diskoda Eğlence Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:23 am

np

Dj Akman - Diskoda Eğlence
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Akman - Çek Git
» Dj Akman - Alo
» Dj Akman - SAVAŞ