www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
    İhßar ßöLümü
    İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
    Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
    *Forum KuraLLarına UymayanLar
    *RekLam YapanLar
    *Küfür
    *Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]

+6
    Gamze[LİF]
    jamara54
    ilker741852963
    fakobuko
    SiwaStyLee
    ChatLaq_Ben
    10 posters
    YazarMesaj
    ChatLaq_Ben
    ÖzeL Üye
    ÖzeL Üye
    ChatLaq_Ben

Kadın Mesaj Sayısı : 218
    Lakap : αηqєℓ

İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Empty
    MesajKonu: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:14 am

KUZEN OLDUKLARINI BİLİYOR MUYDUNUZ?

*İkiniz kuzenmişsiniz, öyle mi?

F.Ç: Evet, ilk kez de burada açıklıyoruz. Paşhan benden 5 yaş büyüktür. Onun elinde büyüdüm. Kuzenden çok, abi-kardeş ilişkisi vardır aramızda.

*Beraber büyüdüyseniz, çocukluğunuzu anlatır mısınız?

F.Ç.: Annem ve babam ayrı olduğu için liseye kadar olan dönemde, benim tek eğlence kaynağım Paşhan'ın eviydi. O zamanlar playstation yoktu. Sega oynardık. Evde top oynardık. Cam kırdığımız olmuştur.

*Lise dönemleriniz nasıldı? Oyunculuk nasıl girdi kanınıza?

P.Y.:Fırat lisedeyken, ben konservatuara gidiyordum zaten. Tiyatro okurken bana yol göstercek kimse yoktu. Onun önündeyse ben vardım ve hep onu yönlendirdim.
    F.Ç: Paşhan beni cesaretlendirmiştir oyunculuk konusunda.
    P.Y: Fırat'ın 'Arka Sıradakiler' ve 'Çılgın Dersane 2'de canlandırdığı karakterler çok farklı, tamamen zıt. Ne kadar iyi oyuncu olduğunu herkes görecek.

*Kızlar konusuna gelelim... Beraber çapkınlık yapıyor musunuz?

İkisi birlikte: Yaparız tabii.. Gülümseme Ama şu an ikimizin de sevgilisi yok. Önce iş, sonra aşk..

*Biriniz sevgilisinden ayrıldığında diğeri teselli eder mi?

F.Ç: Ben lisedeyken kızlarla nasıl konuşacağı bilmiyordum mesela. Ne yapmam gerektiğini Paşhan öğretmiştir. 'Abi bi kız var, hoşlandım da, nasıl davranmam gerek?' derdim.. Aşk acısından kaldırdımda oturup dertleştiğimizi bilirim.

*Nerelerde takılırsınız?

P.Y: Her yere gideriz. Taksim'e de, Nişantaşı'na da.. Caddeye de çıkarız. Beraber olduktan sonra farketmiyor.

*İki kuzen 'Çılgın Dersane 2' de ilk kez bir arada. Teklif nasıl geldi?

P.Y: O da çok ilginç. Ben daha populer olduğum için ben tavsiye etmişim gözükebilir ama alakası yok. Fırat kendi başarısıyla bu konumda. Zaten ilk önce o anlaşmış. Okuma provası için tüm ekip bir araya geldiğimizde birbirimizden yeni haberimiz oldu.
    F.Ç: Hayalimiz beraber bir sinema filminde oynamaktı. Bunu da çok erken başardık.

SİNEMA VE DİZİLER ÜZERİNE...

* 'Arka Sıradakiler' nasıl gidiyor?

F.Ç: Son zamanlarda yapılmış en iyi dizi bizimki oldu bence. Nedeni de hepsinin bizden insanlar olması. Dışarıda insanlarla konuştuğumda 'sen benim oğluma çok benziyorsun' ya da 'çocuklarımıza nasıl davranmamız gerektiğini dizinizden öğreniyoruz' gibi tepkiler alıyorum. Hamdi Alkan'ın da olması bizim için büyük kazanç. Ondan başkası bu diziyi çekemezdi. ben de böyle iyi bir projenin içinde olacağımı tahmin etmezdim.

*Kuzeninin oyunculuğunu nasıl buluyorsun?

P.Y: Benden bir sonraki kuşak. Çok iyi bir oyuncu olacak. Fox TV' nin izlenme oranları diğer kanallara oranla daha düşük olmasına rağmen, Arka Sıradakiler ilk 5 e girebiliyor. Fırat'ın da bu başarı da büyük bir etkisi var.

*Senin dizin 'Şölen' niye tutmadı bu arada?

P.Y: Kanal ile yapımcı firma anlaşamayınca yayından kaldırldı. Reytingle alakası yok yani. Bu diziden çok umutluydum. Hep gençlik işleriyle göz önünde olduğum için bu sefer bambaşka bir rolüm vardı. Farklı bir özelliğimi sergileyecektim. Komedi değil, dram yapıyordum.

*Hep komedi tarzı dizilerde oynadığın için böyle bir kaygın var mı gerçekten?

P.Y: Tabi ki var. Ben 18 yaşından beri, neredeyse 10 yıldır aynı tarz rollerde rol aldım. Bunun nedeni de sektörümüzün kısır bir döngüde olması. Komedi yaptığım gibi dram da oynayabilirim. İnsanlar bu yönümü bilmiyor ama artık bu tarz işlerde de rol alacağım..

*Fırat, senin başka projelerin var mı?

F.Ç: 'Çılgın Dersane 2' nin haricinde başka teklifler de oldu ama hepsini bekletiyorum. Film vizyona girdikten sonra bakacağım. Gençlik kanalları program sunmamı istedi ama ben Paşhan'la televizyonda birşeyler yapmak istiyorum..

*Artık herkes oyuncu olmak istiyor ama bu iş o kadar da kolay değil. Tiyatro eğitimi almak şart mı?

P.Y: Ben her zaman şunu söylerim : herkes mutlu olduğu şeyi yapsın. Genç arkadaşlara da abi tavsiyesi olarak da bunu öğütleyebilirim. Ben ikinci yılımda tiyatro okumaya başladım. İlk sene kazanamadım. Herkes bana "adam gibi bir iş bul diyordu" ama bu benim için "adam gibi bir iş"ti. Oyunculuk hala öyle küçümseniyor ama bildiklerinden şaşmasınlar ve tabii ki bir şekilde eğitim alsınlar.
    http://www.forumra.net
    SiwaStyLee
    SysTem RooT
     SysTem RooT
    SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
    Lakap : Manyaqq

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:24 pm

sağoL
    https://firatcologlu.forum.st
    ChatLaq_Ben
    ÖzeL Üye
    ÖzeL Üye
    ChatLaq_Ben

Kadın Mesaj Sayısı : 218
    Lakap : αηqєℓ

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 12:11 pm

sende saqoL...
    http://www.forumra.net
    fakobuko
    Fan Team
    Fan Team

Erkek Mesaj Sayısı : 132
    Lakap : kısa

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 11:52 am

saol
    SiwaStyLee
    SysTem RooT
     SysTem RooT
    SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
    Lakap : Manyaqq

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 2:41 pm

Güncelleme
    https://firatcologlu.forum.st
    ilker741852963
    Deneme Mod
    Deneme Mod
    ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
    Lakap : centilmen

MesajKonu: zehra ibonun onune atladı atlamasa ibo vuruluyodu sizce zehra ile ibo arasında bi ilişki yaşanabilirmi bu yuzden?   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:07 pm

yorumlarınız?
    jamara54
    Banned !!!
    Banned !!!
    jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:08 pm

saol
    Gamze[LİF]
    ÖzeL Üye
    ÖzeL Üye
    Gamze[LİF]

Kadın Mesaj Sayısı : 124
    Lakap : yok :D

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:15 pm

çok güzel sağol..
    pretty_lady
    Fan Team
    Fan Team
    pretty_lady

Kadın Mesaj Sayısı : 139
    Lakap : asi meleq

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 6:53 pm

teşekkürler
    angel_htc
    RooT
     RooT

Kadın Mesaj Sayısı : 110
    Lakap : cadı ;)

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 8:18 pm

saol cnm :D
    35osLem
    Co-Admin
    Co-Admin
    35osLem

Kadın Mesaj Sayısı : 213
    Lakap : köyLü güzeLi im0..

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 8:01 pm

sa0lL.
    aleyna18
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    aleyna18

Kadın Mesaj Sayısı : 9
    Lakap : çatlak

MesajKonu: Geri: İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]   İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj] Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 2:45 pm

saol

İßo ve Pasha YıLmazer[Röportaj]
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Fırat Çöloğlu yla röpörtaj