www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Korkuyorum Sana Bağlanmaktan..

2 posters
YazarMesaj
TheAndEngin :)
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Lakap : datlu çocuk :D

Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Empty
MesajKonu: Korkuyorum Sana Bağlanmaktan..   Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 12:19 pm

Korkuyorum sana bağlanmaktan...

Avuçlarımda sevgi kırıkları,düşlerimde kaybolmuş bir geçmişin güvensizliği...
Yudum yudum içiyorum zamanı yine...Her yudumda hüzün var.
Her yudumda solmasını beklediğim sevda tohumlarının gözyaşları var.Kızma bana yar...
Dedim ya korkuyorum sana bağlanmaktan...

Korkuyorum aşkına esir olup,sonra çekip gidişini seyretmekten...
Yüreğim öylesine büyük acıları misafir etti ki gönül dergahında,bir yenisini kaldıramaz..
.Ezilir,erir ardından bakan gözlerimin buğusunda.

Gecelerime kattığın aydınlığa bu denli muhtaçken,yüreğimin feryatlarını duymazdan gelmeye çalışmak nasıl da zor..!
Anlatmak istediklerimi anlatamamak,gönlümdeki yangını sana ulaşmasın,canın yanmasın diye söndürmeye çalışmak.
..Korkularım kadar acı veriyor bana..!

Ellerim ellerine kavuşmadan,gözlerim gözlerine değmeden bitsin bu iş...Anla beni yar.
..Bakışlarım dokunursa bakışlarına,avuçlarım avuçlarında kaybolursa, duygularımın önüne bend kuracak gücü bulamam kendimde.
..Akar giderim sana...Ya sonra..? Sonrasında korkular işte...O lanet olası korkular..
! Belki de dolu dolu yaşanacak bir sevdanın tohumlarını öldüren korkular..!

Bilmiyorum...Belki de yazık ediyorum “biz”e...Yazık ediyorum geceme doğan güneşe.
..Ama bildiğim tek bir gerçek var ki ben senden kaçmaya çalıştıkça, koşar adım geliyorum sana...

Ne olur yar,ne olur..
.Eğer birgün “ yaşandı ama buraya kadarmış “ diyeceksen,sana koştuğum yollara, sonu uçurum olan tuzaklar kur.
..Kur ki ben sana varmadan düşüp öleyim..! Çünkü bu ölüm,sende emanet kalan yüreğimle yaşanacak ölümden daha kolay olur..
fakobuko
Fan Team
Fan Team

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Lakap : kısa

Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Empty
MesajKonu: Geri: Korkuyorum Sana Bağlanmaktan..   Korkuyorum Sana Bağlanmaktan.. Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:01 am

teşekkürler

Korkuyorum Sana Bağlanmaktan..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevmekten Korkuyorum
» Sana Mecburum