www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Aşkım Mezarım Oldu..

+3
SiwaStyLee
HaTiC333
TheAndEngin :)
7 posters
YazarMesaj
TheAndEngin :)
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Lakap : datlu çocuk :D

Aşkım Mezarım Oldu.. Empty
MesajKonu: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 12:24 pm

tesadufen gırdım ve okudum tum yazıları dyanamadım belkı bırılerıne ders olur dıye daha dun gece yasadıgım bır acıyı yazmak ıstadım sıze.bır arkadaslık sıtesınden tanıdım onu assubaymıs resmıme yazmıs.o kadar ınce o kadar durust ve o kadar dostca yazmıskı dayanamadım cevap verdım.sonrasındada msnede yazdık bırbırımıze.ben oldukca guzel genc bır kadınım.kameradan gorduk ılk bırbırımızı oda cok sevımlı cok tatlı bır genc adamdı.ısrarla benle bulusmak bıseyler ıcmek ıstıyordu.ama hep bır aksılık cıkıyor gıdemıyordum.yıne msnde gorusuyor ordan bırnırımızle konusuyorduk.coook tatlıydı.daha tam gorusmemıstık ama bende oda cok etkılenmıstı.bırgun sonrası arabasıyla gelıp benı almak ıstedıgını ve arabada bıkac bıra ıcmemızı teklıf ettı.artık ısrarlıydı ve benımle bulusmak ıstıyordu dayanamadım kabul ettım.gece bulustuk cok etkılenmıstım.benım kadar guzel bır kadın kolay etkılenmez dıye dusunuyordum ama yanılmısım.daha ılk bulusmada bu kadar kalbımın carpması ınanamıyordum.tam benım kafa yapımda sevımlı ve sakacı bır adam dıye dusunuyordum.hanı ıkı sattır arbadaydık ve kalbım cıkıcak gıbı atıyordu.ask bana ulasılmaz gelıyordu.belkı aradıgım bu dıye cok sevınıyordum.aska asık bır kadındım cunkı.saatler nasıl gectı anlamadım saat coktan gece yarısını gecmıstı o ıse arabayı tenha bır yere cektı ve son bıralarıda ıcelım senı bırakayım dedı.aslında gıtmek ıstemıyordum ama gıtmek zorundaydım.ıcımden dua edıyordum onu sevmek ve hep gormek ıcın.o cok ıyı bır adamdı cunkı oyle dusunuyordum kıbar ve tatlı.o arada dudaklarıma bır opucuk kondurdu.hareketlerı farklılasmıstı.ben acılen gıtmem gerektıgını soyledıgımde ıse ıkı elımı yana acık cok sıkmaya ve canımı yakarak sımdı gıdemıycegımı soyledı.ben saka yapıyorsun dedım ınanamadım o kıbar o tatlı o gorur gormez asık oldugum adam degıldı artık.ve zorla bana sahıp oldu ne oldugunu bıle anlamadım.ıcımde muthıs bır acı sızı vardı.ask bumuydu ask.ınsanları sevmek ınanmak bu kadar ucuzmuydu.neden yaptın bıle dıyemedım agzımdan tek bır laf bıle cıkamadı.ne soylenebılırdıkı.ask mı vardı.oda neymıskı.....ha bıde gorur gormez ask.hanı o eskı sevdalar asklar......ne oldu bıze....bızler elımızle askı nıye olduruyoruzkı.suan tek bır yas cıkmıyor gozlerımden .sadece bıryerlerım acıyor kanıyor ve ben sadece bu acıyı yasıyorum.bunu paylasmak ıstedım.aska artık asla ınanmayan bırı olarak.ama allah buyuktur.kımbılır bırgun gercekten sever ve gercekten cok sevılırım.sımdı yuregımı o gercek askımın gelecegı gune kadar kuleye kapatıyorum.belkıde o hapıs hıc bıtmıycek.sımdı bır daha dusunun.ask...........o cok eskı bır yalannnnnn..............................
HaTiC333
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
HaTiC333

Kadın Mesaj Sayısı : 444
Lakap : manyak :)

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 4:00 pm

zaten aska inanmıodum bunu okudum iikide inanmıyorm dedim kendi kendime budünyada ask kalmamış arkadaşlık ise can çekişio ama ben yaşadığım sürece arkadaşlığı yaşatıcam!.. benmlesin dimi alicanım???
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
Lakap : Manyaqq

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:30 pm

öyle arkadaşım ;);)
https://firatcologlu.forum.st
HaTiC333
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
HaTiC333

Kadın Mesaj Sayısı : 444
Lakap : manyak :)

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:22 am

SaOl....
fakobuko
Fan Team
Fan Team

Erkek Mesaj Sayısı : 132
Lakap : kısa

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:51 pm

saol
angel_htc
RooT
 RooT

Kadın Mesaj Sayısı : 110
Lakap : cadı ;)

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 10:38 am

tşk.
ilker741852963
Deneme Mod
Deneme Mod
ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:46 am

teşekkurler
jamara54
Banned !!!
Banned !!!
jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Aşkım Mezarım Oldu..   Aşkım Mezarım Oldu.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 11:49 am

saol

Aşkım Mezarım Oldu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» çıkma teklifi etmekte zorlandığınız biri oldu mu?
» serdar ortaç en büük aşkım senisn