www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
İhßar ßöLümü
Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
*Forum KuraLLarına UymayanLar
*RekLam YapanLar
*Küfür
*Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Fırat Çöloğlu yla röpörtaj

YazarMesaj
SiwaStyLee
SysTem RooT
 SysTem RooT
SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
Lakap : Manyaqq

Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Empty
MesajKonu: Fırat Çöloğlu yla röpörtaj   Fırat Çöloğlu yla röpörtaj Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 7:12 pm

BUKET:Oyuncu olmaya nasıl karar verdin?Oyunculuk için eğitim aldınmı?

FIRAT:Baktım başka bir meslek elimden gelmiyor;ne matamatik ne diğer derslerde yetenekliyim o zmn kabiliyetli olduğum alanda kendimi geliştireyim dedim.4 yıl boyunca Bakırköy BASAT eğitim merkezinde tiyatro eğitimi aldım.Emre Kınayın yanında 2 yıl tiyatro yaptım Ardından konservatuvar sınavlarına girdim.Hayalim Mimar Sinan Üniversitesinde okumaktı.Bazı nedenlerden dolayı kazanamadım!Sonra Eskişehir Anadolu Devlet Üniversitesi,Devlet Konservatuvarı,Tiyatro Ana Sanat Dalını kazandım.Annem ve kardeşim ile birlikte yaşadığım için onları yalnız bırakıp gidemedim. Ama bu işin peşini asla bırakmayacağım.

BUKET:Okul yıllarında ' Arka sıradakiler 'dizisindeki gibi asi bir öğrencimiydin?

FIRATeğildim.Ufak tefek biriydim ve kızlar beni çok severlerdi.Bu yüzden hep onlarla birlikteydim. Yakışıklı,çapkın bir çocuk değildim;tam tersine sempatik,fırlama,yanağı sıkılan bir çocuktum.
BUKET:Setteki oyuncularla anlaşamadığın zamanlar oluyormu?

FIRAT:Olmuyor,çok iyi anlaşıyoruz.Bu da ister istemez ekrana yansıyor.Sibel'le beni sevgili zannedenler bile oluyor.Anlatamıyoruz kimi zaman sevgilim olmadığımızı.
BUKET:Sette bir günün nasıl geçiyor?

FIRAT:Çok yoruluyoruz ama bir taraftan da çok eğleniyoruz.Hamdi Alkan ile çalışmamın böyle bir avantajı var.Hem oyuncu psikolojisini çok iyi biliyor hem de enerjimiz düştüğünde bizi şakaları ile ayaklandırıyor.

BUKET:Kızlar sana bayılıyor.Sana olan bu yoğun ilgi konusunda ne düşünüyorsun?

FIRAT:Bu kadar yoğun bir ilginin olacağını tahmin etmiyordum.Hissettiğimi yaptım,olumlu tepkiler alıyorum ama hepsine '' Evet '' diyemiyorum.(Gülüyor,şaka tabi diyor)

BUKETeki nerelerde giyinirsin,hangi parfümü kullanırsın?

FIRAT:Levi'stan ve Terkos Pasajından giyiniyorum.Ne bulursam giyerim.Pafümüm Rochas.Sekiz yıldır kullanıyorum ve hiç değiştirmedim.

BUKET:En çok nerelerde olursun,nerelere gidersin?

FIRAT:Ben her an her yerde,Nişantaşı Niş'te ya da Cihangir'de küçük bir kafede olabilirim.Bakırköy'de oturuyorum;Florya,Yeşilköy,Beşiktaş,Taksim ve Caddebostan' da oluyorum genellikle.

BUKET:Ve can alıcı soru:Kız arkadaşın varmı?

FIRAT:Önce iş,sonra aşk diyorum.Sevgilim gerçekten yok.Bu dizi hayatımda altı aydır var.Daha önce de kız arkadaşım yoktu,şimdi de yok.En uzun süreli ilişkim lisede oldu ve bir buçuk ay sürdü.
https://firatcologlu.forum.st

Fırat Çöloğlu yla röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fırat Çöloğlu...
» Fırat ÇÖLOĞLU ile MSN KONUŞMASI !!
» Fırat Çöloğlu Çalışmasıı