www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
    İhßar ßöLümü
    Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
    Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
    *Forum KuraLLarına UymayanLar
    *RekLam YapanLar
    *Küfür
    *Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Bir Kac Nicklerde Benden..

5 posters
    YazarMesaj
    zafer_yalcin50
    Operator
    Operator
    zafer_yalcin50

Erkek Mesaj Sayısı : 3578
    Lakap : ßoşver

Bir Kac Nicklerde Benden.. Empty
    MesajKonu: Bir Kac Nicklerde Benden..   Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:41 pm

alem alem olmadı ki biz kraliçe olalım!!!

вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкαтαηıмαуα вιя ѕααтαηℓαмαуα вιяgüηѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz…

kim séwér béni bén kéndimi séwmésém?? Hér$ey béndé ba$Lar béndé biTér..!!!

deNeeee ! yanıLLL ! qöRR ! qeRçeqii qeçmi$i yoqK sayaRaqkK !

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

“HayaT BiR HikaYe YaşasaN Ne oLuR öLseN Ne oLuR?”

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa
    ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe…
    ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi…”hayatımsın” cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ArTık Ne Sevmeyi İstiyoRum Ne SeviLmeyi ÇüNkü hep yarım kaLDı sevmeLerim ve hep SAHTEYDİ SeveNLerim…

ArTık Ne Sevmeyi İstiyoRum Ne SeviLmeyi ÇüNkü hep yarım kaLDı sevmeLerim ve hep SAHTEYDİ SeveNLerim…

HaYaT DédiLér OnunLa Olmaq Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméq DédiM Ölméq DédiLér OndaN AyrıLmaq DédiM ‘O’ Kim DédiLér SENİ SöLédiM!

ŞeReFsİzLeRiN ŞeReFsİzCe YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE ŞeReFsİzCe YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn.
    BaZéN sOnLaR Ba$LanGıÇTR KaÇı$Larsa KuRtuLu$..GéRiDe kALnLaRı çÖp Dİé Atmı$M KöPeq oLan bUyuRSN KaRı$tıRSın.!
    Ti$öRTüM ߀yaZ d€LLy’İm ßiRaS GöML€ğİm MaVi At€$ €d€RiMm Aßi

…::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::…
    …::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::…
    …::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::…
    …::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::…
    jamara54
    Banned !!!
    Banned !!!
    jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Bir Kac Nicklerde Benden..   Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:43 pm

saol
    ilker741852963
    Deneme Mod
    Deneme Mod
    ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
    Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Bir Kac Nicklerde Benden..   Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:40 am

teşekkurler
    pretty_lady
    Fan Team
    Fan Team
    pretty_lady

Kadın Mesaj Sayısı : 139
    Lakap : asi meleq

MesajKonu: Geri: Bir Kac Nicklerde Benden..   Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:29 am

saol
    35osLem
    Co-Admin
    Co-Admin
    35osLem

Kadın Mesaj Sayısı : 213
    Lakap : köyLü güzeLi im0..

MesajKonu: Geri: Bir Kac Nicklerde Benden..   Bir Kac Nicklerde Benden.. Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 12:19 pm

saoll::)

Bir Kac Nicklerde Benden..
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Bu Resimde Benden ;)