www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
<span style="font-family: Arial Black;"><strong>www.bilgininevi.net</strong></span>
www.bilgininevi.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.bilgininevi.net

www.bilgininevi.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Güncel Haberler,Teknoloji Haberleri,Bilgisayar Haberleri
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Çarş. Mart 11, 2015 4:43 pm

» versionmobilya.com Scripti
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından talhacan21 Perş. Kas. 07, 2013 8:17 am

» Arka Sıradakiler 49.Bölüm'den YALAN SEVDA !! ORJİNAL RİP
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından merve88 Cuma Şub. 24, 2012 2:01 pm

» Tanışmak İsteyenler
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 3:19 pm

» ißo yu soLerKen nası soLuonus
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından merve88 Ptsi Şub. 20, 2012 1:10 pm

» okuLda neLr yapıosunuS ..!
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından merve88 Paz Şub. 19, 2012 1:59 pm

» Bekleme ..
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Paz Ekim 17, 2010 10:35 am

» Arkadaş ..
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından SiwaStyLee C.tesi Ekim 16, 2010 10:01 am

» Saçlarım dökülmesin artık anne ..
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından SiwaStyLee Perş. Ekim 14, 2010 5:23 pm

» [Ç]aLıntı =)
Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimetarafından menekse Çarş. Ağus. 18, 2010 12:17 pm

Similar topics
    İhßar ßöLümü
    Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:18 pm tarafından ChatLaq_Ben
    Eed SewqiLi ÜyeLerimiz...

ßu ßöLümde
    *Forum KuraLLarına UymayanLar
    *RekLam YapanLar
    *Küfür
    *Arqo KeLimeLer KuLLananLarı vb.

İhbarLarını YapaßiLirsiniz !!

Yorum: 5

Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu

+2
    HaTiC333
    SiwaStyLee
    6 posters
    YazarMesaj
    SiwaStyLee
    SysTem RooT
     SysTem RooT
    SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
    Lakap : Manyaqq

Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Empty
    MesajKonu: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 1:44 pm

SON AĞA, İLK AŞK!

Pastel Film / Yaşar İrvül’ün yapımcılığında yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği, başrollerini Tamer Karadağlı, Feride Çetin, Emel Müftüoğlu ve Durul Bazan’ın paylaştığı “SON AĞA ” Temmuz ayında Star TV’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlamıyor.

Doğduğu günden itibaren kendi hayatını yaşama şansı olmamış, ne işini ne de eşini seçerken fikri bile alınmamış kısacası hep başkaları için yaşamış Son Ağa’nın maceralarını büyük bir beğeni ile izleyeceksiniz.

Genel Hikaye :

Yedi kuşaktan beri Kapadokya bölgesinde şaşalı bir hayat süren Bağcıoğlu sülalesinin son temsilcisi, Son Ağası Salim Ağanın kaderi abisinin zamansız ölümü ile bir anda sekteye uğrar. Yengesi üç erkek evlatla dul kalınca, anası Halise oğlu Salim ile gelini Hacer’in evlenmesini uygun bulur. Bu sayede hem Hacer’i, hem çocukları kanatları altında tutacaklarına inanır Halise nene!
    Bu evlilik yıllar yılı kâğıt üzerinde devam eder. Gün gelir çocuklar büyür, mecburiyetler ortadan kalkar ve Hacer ile Salim Ağa güle oynaya boşanırlar! Salim Ağa artık özgür bir erkektir ama orta yaşına da merdiven dayamıştır.

Tek bir hedefi vardır, âşık olacağı kızı tez vakitte bulmak ve onunla evlenip çoluk çocuğa karışmak!
    Bu dileği hemen yerine geliverir! Rüyalarını süsleyen Gülümser’i görür görmez âşık olur Son Ağamız! Ama baltayı taşa vurmuştur! Gülümser, Salim Ağa’nın ailesinin nesillerdir rakibi olan, bin bir türlü husumet yaşadıkları Çıkrıkçıoğlu ailesinin kızıdır! Yıllar sonra baba evine, nişanlısı ile birlikte dönmüştür kız! Salim Ağa aşkının peşinden koşmaya kararlı ama Gülümser’e kavuşması Ferhat’ın Şirin’e kavuşmasından daha da zor! Bir yanda yeğenlerinin bitmek tükenmek bilmez sorunları; öte yanda Çıkrıkçıoğlu ailesinin araya koyduğu engeller! Bunlar da yetmezmiş gibi, Salim Ağanın ekonomik gücüde giderek zayıflamaktadır. Borçlar, harçlar kapılarında dağ olmuştur. Salim Ağa ile Gülümser bütün bu imkânsızlıkların ortasında aşklarını yaşamaya çalışırken, etraflarındakiler de onları birbirlerinden ayırmak için yapmadıklarını bırakmazlar.

Yapımcı

Pastel Film / Yaşar İrvül

Yönetmen

Özer Kızıltan

Senaryo

Güliz Kucur, Suna Dölek, Gül Abus Semerci

Oyuncular

Tamer Karadağlı ( Salim Ağa ), Gülümser Çıkrıkçıoğlu (Feride Çetin), Emel Müftüoğlu (Hacer) , Suna Selen ( Fatma Ana ), Şener Kökkaya ( Ali Çıkrıkçıoğlu), Durul bazen ( Hayri Çıkrıkçıoğlu), Ahmet Kaynak ( Necati), Aydın Şentürk ( Kurtuluş), Ahmet Somers (Hikmet), Tarık Şerbetçioğlu (Orhan/damat), Müfit Aytekin (yanaşma), Metin Yıldırım ( Nedim-esnaf lokantası sahibi),Hakan Gürbey ( Osman-çay ocağı sahibi), Serkan Budak ( Levent ), Server Mutlu ( Milletvekili Erdal )
    https://firatcologlu.forum.st
    HaTiC333
    ÖzeL Üye
    ÖzeL Üye
    HaTiC333

Kadın Mesaj Sayısı : 444
    Lakap : manyak :)

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 2:33 pm

saol
    ilker741852963
    Deneme Mod
    Deneme Mod
    ilker741852963

Erkek Mesaj Sayısı : 13789
    Lakap : centilmen

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 5:24 pm

sağol
    jamara54
    Banned !!!
    Banned !!!
    jamara54

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Lakap : BaFRaLi

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 8:05 pm

saol
    SiwaStyLee
    SysTem RooT
     SysTem RooT
    SiwaStyLee

Erkek Mesaj Sayısı : 2955
    Lakap : Manyaqq

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:20 am

sizde sağolun
    https://firatcologlu.forum.st
    pretty_lady
    Fan Team
    Fan Team
    pretty_lady

Kadın Mesaj Sayısı : 139
    Lakap : asi meleq

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:48 am

[b][i] saol
    35osLem
    Co-Admin
    Co-Admin
    35osLem

Kadın Mesaj Sayısı : 213
    Lakap : köyLü güzeLi im0..

MesajKonu: Geri: Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu   Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 12:04 pm

saol

Son Ağa Tanıtım ve Oyuncu&Yapımcı Kadrosu
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Yalancı Romantik tanıtım